Loading…
  • 0
  • 1
  • 2
  • 3

Komunální technika pro obce a města

A5 web

Zahrada-Dílna-Stroje
se zabývá prodejem a servisem komunální techniky již od roku 2010. Za tu dobu jsme získali mnoho zkušeností v tomto oboru. V roce 2013 byla založena firma Zahrada-Dílna-Stroje s.r.o., která navazuje na naši předešlou práci.

Naše stále se rozšiřující služby v současnosti nabízíme v celé ČR a na Slovensku. Servisní střediska máme rozmístěna po celé České a Slovenské republice. V naši společnosti se nachází i mnoho servisních vozidel, které zasahují přímo u Vás. Naše vybavení a vysoce proškoleni zaměstnanci Vám dovedou plnohodnotně poradit jak při koupi stroje, ale i při servise. 

Díky našim zkušenostem jsme schopni Vám odborně poradit s výběrem stroje, přesně pro Vaši potřebu. Vždy dbáme na požadavky zákazníků a na kvalitu nabízených strojů. V naší nabídce naleznete pouze stroje od prověřených výrobců, které jsou vyrobeny s ohledem na maximální efektivitu práce a práci v nejnáročnějších podmínkách. Proto Vám můžeme garantovat záruku na jakýkoli stroj minimálně 36 měsíců (u vybraných strojů až 48 měsíců).

V nabídce firmy Zahrada-Dílna-Stroje s.r.o. najdete pouze stroje od prověřených výrobců. Snažíme se vyhýbat strojům pochybné kvality, které se vyznačují především výrazně nižší cenou oproti srovnatelným strojům.

Nedílnou součástí našich služeb je i servis strojů všech rozměrů a značek.

Zákazníci firmy Zahrada-Dílna-Stroje s.r.o. jsou obce a města, technické služby, úklidové a zahradnické firmy, lesníci, zemědělci, hrady a zámky, nemocnice, dětské domovy a mnoho dalších institucí, které se starají o údržbu travnatých a asfaltových ploch, chodníků, místních komunikací, parků a dalších prostranství.

 

TECHNIKA-ONLINE je katalog produktů firmy Zahrada-Dílna-Stroje s.r.o.

Nejprodávanější produkty roku 2019

Log in

create an account